İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress syntax error, unexpected Hatası

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Ustalar Wordpress Sisteme Kurduğum Buddypress'te dil paketini kurduktan sonra hata almaya başladım.

hata kodu;

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/forever/public_html/wp-includes/default-filters.php on line 228

araştırdım ama tam olarak birşey bulamadım eğer sizlerin başınada bu hata gelmiş yada çözümü biliyorsanız yardımcı olabilirmisiniz ?

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir değişiklik yapmış olabilirsin o dosyada. orjinal dosyayı indirip tekrar ftp den göndermeyi dene. (default-filters.php) genelde bu şekilde çözüyorum ben benzer hataları :)

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dediğinizi yaptım hata kodu ;
Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/forever/public_html/wp-includes/default-widgets.php on line 1043

bu şekilde oldu bu sefer :(

T

trgy

Misafir
eklenti bozuk olduğu için olabilir mi? eklentinin ana adresinden indirip kurun.

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eklenti olarak türkçe dil paketi kurdum sadece 2 dosyayı ftpye attım. Attıktan sonra bunlar başıma gelince geri sildim belki düzelir diye düzelmedi.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Türkçe dil paketini eklenti olarak kurmuyorsunuz bilginiz vardır umarım?
siteniz yeni mi yoksa eski bir site mi?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Wordpress'i tekrar kur ozaman yeniyse siten. Hem kafan rahat başlamış olursun yeniden.. Ve Türkçe yapmak için uğraşma direkt www.wordpress-tr.com dan son sürüm Türkçe'yi indir. Kafan rahat etsin ;)

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öyle yapalım o zaman başka çare kalmadı :) teşekkürler yardımlarınızı için herkeze çok çok teşekkür ettim

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Dostum şöyle, çareden değil istersen yeniden yüklemeden wp'yi bana bilgilerini gönder p.m ile. Bakalım çözmeye çalışalım, çözersek burada paylaşalım herkese faydalı olur. En doğru mesaj bu oldu galiba. :)

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
malesef wp'yi silmeye başladım hocam :) bidahaki hatalarda inş. öyle yaparız :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi