İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Tabanlı Sitenize 950 Adet Film Sadece 35TL !! Sınırlı Sayıda

E.Newgate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Film sitesi açtınız ve film eklemek zorunuza mı gidiyor ? Veya film eklemeye zamanınız mı yok ? Ozaman dogru yerdesiniz :)
Sitenize tamı tamına 950 adet film atıyorum ve bunların HEPSİ 720p kalitesindedir. Filmlerin içinde Dünyanın En İyi 250 Filmide bulunmaktadır. Size yollayacagım xml uzantılı dosyayı Admin panelinden Araçlar > İçe Aktar yöntemi ile seçip filmleri anında yükleyebilirsiniz. Eklediginiz XML uzantılı dosyada kategorilerde otomatik sıralanmaktadır, kategorileri sizin belirlemenize gerek kalmadan 0 kategori ile bu XML dosyasını yüklerseniz hem 950 adet filminiz ( 720p kalitesinde ) olur hemde film sitelerindeki standart kategorilere sahip olmuş olursunuz.. Ne kadara mı ? Sadece 35TL

Demo
Reklamsızdır ve Konu Başlıgı: Hancock [720p] şeklindedir..
Konulara Trailer eklidir. Film sadece VK'ya yüklü ise VKontakte adlı bölüme eklenmiştir.. Resim ile göstereyim;

92670608.png

Film Bilgileri Şu Şekildedir;

36211412.png

Ödeme Yolları

l20rt.png

l20su.jpg

Detaylı açıklama için PM isteyiniz
Dipnot: Keremiya Temasına %100 Uyum​

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Flood yapmadan konuyu uplarsanız daha makul olur, aksi halde forum kurallarına uymamazlıgınız'dan ötürü sizi kısa bir süre uzaklaştırmak zorunda kalacağım.

E.Newgate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flood yapmadan konuyu uplarsanız daha makul olur, aksi halde forum kurallarına uymamazlıgınız'dan ötürü sizi kısa bir süre uzaklaştırmak zorunda kalacağım.

Hergün konumu güncellemekteyim, bunun yasak oldugunu bilmiyordum çünki aradan 1gün geçiyor .. 5 10 DK'ya bir yapsam bunu flood olurdu ama günden güne yapıncada flood oldugunu bilmiyordum ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5