İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Tag Sorunu.. Yardım Edebilirmisiniz.

deeds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar...

Bildiğiniz gibi wordpress'in son sürümünde tag olayı kendinden geliyor
bende son sürümü yükledim ve tag olayı oldukça güzel çalıştı ancak temayı defaulttan bu adrestteki temaya çekince taglar gözükmüyor acaba sorunu nasıl çözebilirim şimdiden çok teşekkürler

deeds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum çok teşekkür ederim sormamıştım ama güzel bişey öğrendim ben bu değilde hani konunun altında ilgili taglar çıkıyorya onlardan bahsediyorum

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
dostum çok teşekkür ederim sormamıştım ama güzel bişey öğrendim ben bu değilde hani konunun altında ilgili taglar çıkıyorya onlardan bahsediyorum

Aşağıdaki kodu temandaki sayfa stilinde nerede gözükmesini istiyorsan eklemen yeterli:

Kod:
<?php if (function_exists('the_tags')) the_tags('Tags: ', ', ', '<br/>'); ?>

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O temayla alakalı bir sorun temayı kendin düzenleyebilirsen şöyle yapacaksın;
<?php the_title(); ?>
bu başlık kodunun altına veya içerik içerisinde herhangi bir yere (index.php, single.php, archive.php) alttakini ekleyeceksin
<div class="etiket"><?php the_tags('<b>Etiketler:</b> ', ', ' ''); ?></div>

Buradaki örneğede bakabilirsin...

deeds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok çok teşekkürler sorun halledilmiştir. Umarım benim dışımda diğer arkadaşlarda faydalanır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5