İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress tema acil yrdm

viran6321

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam webmaster arkadaşlarım Bir internet sitesinde gördüğüm wp temasının ısmını oğrenmek istiyorum arkadaş sağ olsun hen styl.css den hemde temanın footerinden yapımcısnın bilgilerini sildiği için yapımcısının adınıda goremıyorum bu konuda yardımlarınızı beklıyorum site adinin reklam olmaması için aralarına nokta koyuyorum sımdıden yardım edecek arkadaslara tsk edıyorum

a.t.a.u.n.i.v.c.o.m

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
emin olmamakla beraber temanın adına jcarousel veya carousel diyebilirim, tam bi kaynak bulamadım

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Arkadas temayı ya özel yaptırmıs yada isimini değiştirmiş tema isim klasöründe 20111 yazıyor themes/2011/style.css

WPDesing

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Özel yapım değil ama editlenmiş sadece. Temayı biliyorum ama ismini hatırlayamadım.

Havzalı55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakikaten tema çok güzel bu ücretsizmi acaba editlenmemiş olanı

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Daha bugün gördüm bu temayı ama premium olması lazım :) Roll over sadece resimde değil tümden alanda oluyordu, haberin üstüne gelince ;)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Editlenmiş. Fadelicious gibi bir şey.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5