İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress tema kişiselleştirme

populerdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar kitap sitem için birkaç sorum olacak. yapılması gereken belkide çok basit ama bir türlü yapamadım buhttp://www.kitapobur.com sitedeki kitap resimleri ana sayfada 3 sütun halinde yer alıyor ve çok büyük bunu 6 sütun yada 5 sütun sığacak şekilde resimleri küçültmek istiyorum

şimdiden teşekkürler

sovetski

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef sitenize erişim yok, galiba ücretsiz hostinger kullanıyorsunuz, mağdur olmadan firmanızı değiştirin derim

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Merhaba, sanırım siteniz yönlendirilmiş. Aktif hale geldiğinde ulaşabilirsiniz yardımcı olurum.

populerdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Free hosta atmıştım sorun çıktı şimdi yeni bir hosta tekrar açıcam benim aradığım aslında şuanlık kitap tanıtım teması diyebilirim ilerleyen zamanlar için güzel bir proje var ama ilk önce hit çalışması yapmam gerek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5