İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress tema yapılır

xrsemy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşım wordpress rent a car scripti yaptıracağım bana ulaşırsan sevinirim xrsemy < at > gmail . com

Okan SAĞLAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;
www.ihsancunedioglu.com.tr adresinde kullandığınız tema Gribe v2 temasıdır ve benim tarafımdan satışta olan bir temadır. Siz ise bunu satın almayıp ***** olarak kullanmaktasınız üstünede ben yaptım diye burada referans göstermektesiniz. Umarım güzel bir açıklamanız vardır?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
okan sağlamın temasını nasıl yapıp satıyorsunuz?
ayrıca söyleyeyim, kendisi çıkarmışsa eğer temayı gerçekten baka baka html css php yi kendisi yapmışsa satışına izin veriyoruz.

cudjex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okan sağlamın temasını nasıl yapıp satıyorsunuz?
ayrıca söyleyeyim, kendisi çıkarmışsa eğer temayı gerçekten baka baka html css php yi kendisi yapmışsa satışına izin veriyoruz.

Bence şaka yapıyorsun.Kafan güzel sanırım.Ben http://www.cappadociaballoon.im/ deki tüm içeriği ezberleyeyim.Tıpatıp aynısını tekrardan yazayım ve kendi sitemde yayınlayayım.Naparsın ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yönetim buna izin veriyor, benlik birşey yok
tabi biz burda size göre haksız durumdayız.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Baka baka çıkarmak falan saçma bir kural olmuş. Nerden bilceksiniz ki?
Haa baka baka yaparken yönetim yanında duracak diyorsanız ayrı mesele

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Kendisinden hala bir cevap yok. Gereken yapılsın artık.

wordpresss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesajlarınızı yeni gördüm kusura bakmayın cevap veremedim o yüzden.

Konunun tarihine bakarmısınız ?

20-03-2011

O Tarihte yaptığım tema vardı . Farklı temalar kullanılıyor şuanda. Yorum yapmadan önce konuya bakın.

Okan SAĞLAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesajlarınızı yeni gördüm kusura bakmayın cevap veremedim o yüzden.

Konunun tarihine bakarmısınız ?

20-03-2011

O Tarihte yaptığım tema vardı . Farklı temalar kullanılıyor şuanda. Yorum yapmadan önce konuya bakın.

Konunun tarihi önemli değil, önemli olan bir kaç güne kadar benim satışa sunduğum temayı ***** olarak kullanman ve buna rağmen isteğe göre WordPress teması yapılır diye yazman. Madem WordPress teması yapabiliyorsun, madem bu işlerdesin ***** kullanmazsın. Gider kendine yeni tasarım yaparsın.

wordpresss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konunun tarihi önemli değil, önemli olan bir kaç güne kadar benim satışa sunduğum temayı ***** olarak kullanman ve buna rağmen isteğe göre WordPress teması yapılır diye yazman. Madem WordPress teması yapabiliyorsun, madem bu işlerdesin ***** kullanmazsın. Gider kendine yeni tasarım yaparsın.

Temanızı ***** diye kullanmadım , tam olarak hatırlamıyorum bir web sitesinde yayınlanmıştı. Oradan indirdim denedim çok güzel durduğu için kullandım. Uyarırsanız o siteden kaldırırdım da zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5