İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress tema yapma programı beta indir

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
wordpress tema yapma programı beta indir

selam arkadaşlar
Bu yazımda, WP-joomla gibi iyslere tema yapmak için tasarlanmış bir programı paylaşacağım.
Siz ilk defa duysanızda, emin olunki bir çok Türk webmaster bu programı kullanıyor fakat kimseye söylemiyor, malum çok paylaşım severdir o arkadaşlar, rabbena hep bana dan uzak kimselerdir (lafım meclisten dışarı), Neyse işte ana mesajı aldınız.

Bildiğiniz üzre, Joomla,wordpress gibi iyslerin temalarının internette belirli bir pazarı var.
Bu iş için siteler yapılıyor, linkler satılıyor daha aklınıza gelen gelmeyen birçok şey yapılıyor.
Hergün 100lerce doları piyasada bu tema (template diyelim)lar yönlendiriyor.

Bu temaları yapmak, elbette bir miktar bilgi istiyor her iş gibi. CSS bilgisidir HTML bilgisidir, kimi zaman PHP bilgisine bile ihtiyacınız olabilir temayı yaparken, düzenlerken. Fakat her işin kolayının bulunduğu günümüzde bu işinde kolayını bulmuş ecnebi amcalarımız.
Artisteer adlı programın henüz BETA olan sürümünde, WP-joomla gibi birçok iys sistemine tema yapabiliyor, yaptığımız temayı ister kullanıyor ister satıyoruz.

Programa .NET Framework 2.0 gerekiyor.Şuradan indirebilirsiniz.

Dipnot: Normalde bu konu bazı forumlarda vip bir konudur lakin benim için normal üyelerde vip kadar değerlidir.. Bilin istedim.
smile.png

İyi çalışmalar.
r.jpg

https://rapidshare.com/files/442957162/Artisteer_Beta.rar

h.jpg

http://hotfile.com/dl/97316539/18fffed/Artisteer_Beta.rar.html

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
yahu arkadaşlar indiriyorsanız bir teşekkür edin bari ..

ayrıca kullanımını çözen burada anlatsın lütfen ben hala uğrasıyorum :)

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İndirp nasıl bişeymiş bakalım teşekürler :)
Ama bu iş programla olsada sıfır php bilgisyle güzel bişeyler ortaya çıkmaz sanırım ;)

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
valla bende uğraşıyorum ama yinede dediğniz gibi denemekte fayda var ..

gtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paylaşım için teşekkür ettim indirip bir kuralım.

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Paylaşım İçin Teşekkür ederim indieiyorum denemekde fayda var ++rep
Kullnımı İnş. Kolaydır

UMustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tesekkürler Kardesim cok guzel paylasimindan ötürü, bu program tam aradigimdi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5