İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress tema yapma sitesi

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Kendi temalarınızı yapabileceğiniz bir siteyi sizlere tanıtmak istiyorum. Bu sitede hazır şablonları kullanarak, farklı renk ve dizaynlarda temalar yapabilirsiniz. Site ingilizce dilinde yapıldığı için biraz zorlanabilirsiniz. Fakat mantığını kavradıktan sonra zorlanmayacağınıza inanıyorum.

Siteye üyelik ücretsiz. Fakat yaptığınız temaları bilgisayarınıza indirmek için ücretli üye olmanız gerekiyor. Çeşitli üyelik tipleri var. 6 aylık üyelik 30$ dan başlıyor. Siteyi biraz incelerseniz, işinize yarayacağını düşünüyorum. Özellikle site sayısı fazla olan ve her seferinde tema satın almak zorunda kalan arkadaşlara ilaç gibi geleceğinden eminim.

Site adresi : http://www.wpthemegenerator.com/

Eyra Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir özellik. Belli bir şablonu olan temada kendi siteniz de yapabilirsiniz renklendirmeyi. Böyle bir proje aklımda var. Umarım ileride gerçekleştirebilirim.

KabusTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress Tema Yapmayı Öğrenenler İcin Güzel Bir Site

KLAMP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide hiç bilmiyenler için türkçe olarak hazırlanmış hazır tema yapma sitesi olsaydı güzel bir proje olurdu aslında :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5