İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress temada bir soru?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu türkçewp lerdeki mesela biryazıyı kestik "devamı" linki çıkıyor bunu nasıldeğiştirebiliriz yani infgilizce ye temanınindex.phpsine baktım ama bulamadım?bide tema ile mi alakalı?
çünkü türkçe wp kurdum.tema da dilseçeneği oluyormuki?hangitemayıkurarsam kurayım"devamı"şeklindeçıkmayacakmı?eğe öyleyse wp denbaşkabirdosyadan olması lazım?

yardımlarınıziçin teşekkürler

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tema'yı da editlemek gerekiyor ama tema normalde Türkçe desteklemiyor veya ben yapamadım. utf-8 dil desteği var ama türkçe karakterler yine sorunlu görünüyor.

Çok fazla da uğraşmadım doğrusu.

S

Sitebul

Misafir
Bazı temalarda index de değil ; page yada functions dosyası varsa onun içindede olabilir.
Tek tek tum dosyalara bakarak bulabilirsin ; ben öyle yapmıştım :p

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
xXx kardeşim wordpress'e bi geçtin pir geçtin :) Dehşet bir soru yağmuru başlattın. Bu konuda daha detaylı bilgi almak istiyorsan

www.acemiblogcu.com a bi bak derim. Aradığın cevabı bulamazsan onla irtibata geç. Kesinlikle yardımcı olacaktır.

İyi Çalışmalar.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba

tema dosyasının bulunduğu klasörde page.php yada single.php içinde.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WaffenSS' Alıntı:
xXx kardeşim wordpress'e bi geçtin pir geçtin :) Dehşet bir soru yağmuru başlattın. Bu konuda daha detaylı bilgi almak istiyorsan

www.acemiblogcu.com a bi bak derim. Aradığın cevabı bulamazsan onla irtibata geç. Kesinlikle yardımcı olacaktır.

İyi Çalışmalar.

valla doğru söylüyon:) forumdakirlilik yaptığımında farkındayım ama wordpress inartıktüm kodlarını ezberledim

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese +repler benden :)
ama üzülerek söylüyorum"devamı" yazısınıbulamadım şöyleyapıcam ingilizce wordpress in index.php sini atıcam bakalım ne olacak?
....hemen editliyorum olmadı :(

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce kurdum olayı kökünden hallettim:)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar büyük gayretler sonunda asıl dosyayı buldum.buraya yazayım belki birilerinin işine yarar.

wp-includes klasöründe

template-functions-post dosyası var onu açıyoruz ...hemen gözümüze zaten devam kelimesi ilişiyor oraya istediğimz kelimeyi yazıyoruz ve ftp den atıyoruz herşey bukadar:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5