İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress Temaları

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel arşiv.Blog işine iyice merak sardım zaten temaları vermende süper oldu.Teşekkürler

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rica ederim dostum..İşinize yaradıysa +rep eksileri bol keseden veriyor miilet:)

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaintOne' Alıntı:
Dil dosyasından değil temadan bahsediyorum , wordpress-tr de sadece 3 tane türkçe tema var ( classic | default | K2-R167 ) 2.0.4 “Duke” sürümü için..

Classic içindeki TR dil dosyalarını indirdiğin temanın içine atman yeterlidir. Ben o şekilde yaptım.

Örneği de burada :)

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zbahadir' Alıntı:
Classic içindeki TR dil dosyalarını indirdiğin temanın içine atman yeterlidir. Ben o şekilde yaptım.

Örneği de burada :)

Eski Dünya’dan Merhaba…
Eskiye özlem duyanların buluşabileceği bir ortam oluşturmak istedik. Herkes istediğini veya düşlediğini, özlemlerini yazabilecek. Herkesin katkılarını bekliyoruz.

This entry was posted on Perşembe, Ağustos 10th, 2006 at 6:32 pm and is filed under Geçmişe Özlem. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Eski Dünya’dan Merhaba…”
Mr WordPress Says:

Ağustos 10th, 2006 at 6:32 pm
Hi, this is a comment.
To delete a comment, just log in, and view the posts’ comments, there you will have the option to edit or delete them.

Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.

Sitende hala Türkçeleşmeyen yerler. Sanırım arkadaş full Türkçe tema istiyor.

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SaintOne' Alıntı:
Bu temaları türkçeleştiren birileri var mı ?

Sanırım herkes bireysel olarak uğraşıyor. Ben kendi sitelerimde kuıllandığüım temalerı kendim türkçeleştiriyorum. Bu işle özel olarak ilgilenen birileri yok bildiğim kadarıyla.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Temaların türkçe olması yetmiyor, eklediğiniz eklentilerinde Türkçe desteğinin olması gerekiyor. Benim tema tamamen Türkçe ama eklentiler Türkçe olmadığı için bazı yerler Tükçe olarak çıkmıyor.

Uğraşmak lazım, ben sadece wordpress hakkında biraz bilgi sahibi olmak için bir kaç deneme yaptım. :)

A

Auth

Misafir
başka bir başlık açıpta kalabalık yapmak istemedim.. çok basit bişey sorucam.. wordpress kurucamda.. az reklamlı free bir host söylermisiniz..

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka bir başlık açıpta kalabalık yapmak istemedim.. çok basit bişey sorucam.. wordpress kurucamda.. az reklamlı free bir host söylermisiniz..

wordpress.com

+ Türkçe temalar için henüz geniş bir kaynak yok. Ama en uzun tema türkçeleştirmesi 30 dakika alıyor. Herkes kendisi yapıyor. Pluginlerin de türkçeleştirilmesi çok basit. Bu konuda türkçe sıkıntısı yasamak imkansız :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5