İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress ten anlayan yol arkadaşı arıyorum

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu yaz, seri olarak kaliteli,doğru,özgün içeriklerden oluşan siteler açacağım.

Bu sitelerin diğer sitelerden farkı ise çöp site olmamalarının yanında hepsi wordpress tabanlı ve parmakla gösterilen tasarımda olmaları olacak.

Web2.0 ve Css destekli siteler planlıyorum. İşleyiş stratejisi hakkında herşeyi planladım ancak eksik olan,

Wordpress konusunda yeterli bilgiye sahip bir yol arkadaşı.

Profesyonel olarak çalışan biri yerine okul harçlığını çıkarmak için web aleminde iş yapan, dürüst, güvenilir , gerektiğinde MSN şifremi bile verebileceğim bir yol arkadaşı ...

Bu güne kadar kazandığımın bir kısmını hep iş arkadaşlarımla paylaştım ve öyle devam edeceğim...

Çalışma prensibimiz de hisse üzerinden olacaktır...

ilgilenen arkadaşlar PM ile ulaşabilir ...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar yanlış anlamayın ancak wordpress'ten anlamayan arkadaşlarımız lütfen teklif vermesinler ...

By_FUrKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam beni kastediyorsun ama msn de hiç cvp yazmıyorsunuz :( olumlu veya olumsuz cvp ta yazmıyorusnuz böyle biryere varamazsınız!

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bu yaz, seri olarak kaliteli,doğru,özgün içeriklerden oluşan siteler açacağım.

Bu sitelerin diğer sitelerden farkı ise çöp site olmamalarının yanında hepsi wordpress tabanlı ve parmakla gösterilen tasarımda olmaları olacak.

Web2.0 ve Css destekli siteler planlıyorum. İşleyiş stratejisi hakkında herşeyi planladım ancak eksik olan,

Wordpress konusunda yeterli bilgiye sahip bir yol arkadaşı.

Profesyonel olarak çalışan biri yerine okul harçlığını çıkarmak için web aleminde iş yapan, dürüst, güvenilir , gerektiğinde MSN şifremi bile verebileceğim bir yol arkadaşı ...

Bu güne kadar kazandığımın bir kısmını hep iş arkadaşlarımla paylaştım ve öyle devam edeceğim...

Çalışma prensibimiz de hisse üzerinden olacaktır...

ilgilenen arkadaşlar PM ile ulaşabilir ...

biraz daha açarmısın konuyu. wp den anlayan arkadaş wp tasarım veya pluginmi hazırlayacak yoksa, senin isteğin doğrultusunda temaları, pluginleri adapte edip sitelerimi yönetçek?

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Plugin ,tema vs. yazamam ama wordpressden baya bir anlarım:)

Eğer yukarda belirttiğim vasıfları aramıyorsan yardımcı olabilirim:)Elimde cogu kimsede olmayan temalar bulunmakta:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5