İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress uzmanları yardımınıza ihtiyacım var

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tag alt klasörünün ismi "tag" değil "propertyfeatures" olarak ayarlanmış çünkü.

kalıcı bağlantıların altındaki tag bölümünde de "tag" yazıyorsa, temayla ya da eklentilerle alakalı olabilir.

omeryaman91

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temayla alakalı sanırım ya kalıcı bağlantılar da etiketin karşısı boş zaten

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ömer yaman zaten 8 mesaj yazmışsın, onuda bu mesajında flood yapmak için. Derdin nedir, bu insanlar sana yardım etmek zorunda mı? Sen onlara paramı veriyorsunki böyle emirvari diyaloglarla cevap veriyorsun.

Bu arada kullandığın temanın tag permalinki "propertyfeatures" olarak ayarlanmış, fakat senin şuanki geçerli tag perman "tag", istersen temayı editleyip, tag'a çevir, yada wordpress panelinden tag permanı "propertyfeatures" ile değiştir.

Tabi ne söylediğimi anlamadın ve büyük ihtimalle yapamayacaksın, çünkü wordpress konusunda hiçbir bilgin olmadan işe girişmişsin, sana tavsiyem internette araştırma yap, ne olduğunu öğren, sorunlarını kendin halledebildiğin sürece gerçek bir webmaster olacaksındır.

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tema dosyaları içinde "propertyfeatures" kelimesini aratın ve "tag" olarak değiştirin.

omeryaman91

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevabınız için teşekkürler konuyu güncel tutmak istediğim için msj yazdım acildi forumunuzun kurallarının buna aykırı olduğunu bilmiyordum bu arada bende webmasterm php biliyorum joomla ve vbulletinden anlarım webcenneti.net ve com benimdi. artislik yapmana gerek yok bişey biliyosun diye sennde illaki çözemediğin sorunlar olmuştur benden sonrakilere umarm daha anlayışlı davranırsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi