İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress ve Scriptler

Voyvoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaşlar
Wordpress için yazılmış olan scriptler normal php sayfalarda kullanılabiliyor mu? Bunun için kod da bir değişiklik yapmamıza gerek var mı? Teşekkürler.İyi pazarlar

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
"Wordpress için yazılmış olan scriptler" derken tam olarak neyi kastettiniz acaba?

Voyvoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Virtuozzo
Aslında istediğim tam olarak wordpress te kullanılan comment scripti,daha açıklayıcı olmak gerekirse ana sayfada yer alan bir konunun yanında o haber ile ilgili kaç tane yorum yapılmış o linke tıkladığımızdada yapılan yorumları okuma amaçlı bir script bunu bir türlü bulamadım php tabanlı olaması gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Voyvoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Virtuozzo tekrar merhaba
Bu konuda bana yardımcı olduğun için teşekkürler ederim.Son bir soru sormak istiyorum bu kodu internetten bulduğum comment scripti ile nasıl eşleştireceğim.

Voyvoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakma Virtuozzo ben konunun biraz acemisiyim.Comment scripti kullanmamın sebebi siteyi wordpress veya başka bir hazır program ile yapmıyorum,bu yüzden böyle hazır bir script kullanmak zorunda kaldım ama başka bir önerin varsa memnuniyetle dinlemeye hazırım zaten kaç gündür bunu araştırıyorum
Not:Eğer fazla vaktini almazsa konuyu biraz açıklayarak anlatırsan sevinirim.:)
Teşekkürler...

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben sitenizi WordPress ile yaptığınızı düşünerek yukarıdaki cevabı verdim.
Eğer kullandığınız başka bir yazılım varsa ve bunun üzerinde değişiklikler yapıp farklı özellikler eklemek istiyorsanız kodlama bilginizin olması lazım.
Üzerinde değişiklik yapacağınız kodları buraya eklerseniz yardımcı olacaklar çıkacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5