İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Video Teması + Bot Verene Güncel Maillist ve Mail Yollama Programı

Blogsewer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress tabanlı ve düzgün tema ile facebook + youtube vb. Gibi Botu Olmasını istiyorum.
Karşılığında 09.08.2011'de elime ulaşan Maillisti vereceğim maillistin çekilme tarihi 26.07.2011'dir ve hotmail uzantılı olan maillerden oluşmakta ve internet alışveriş sitelerinden çekilmiştir tüm mail adresleri. Elinde Benim aradığım gibi teması olan arkadaşlar mesaj bıraksın pm olarak demo atsın

T

themaniac

Misafir
hocam ben simdi sana birtane yazayim indirme linki de vereyim.

MeTube INDIR

metube-wordpress-theme.png

WP Youtube Bot
Bedava WP youtube eklentisi surum tamamen bedavadir yalnizca youtubeden veri cekmektedir.

- Kurulumu: Dosyalari gerekli yerlere atın.
- mvb-functions.php ve mvb-getvideos.php yi ana dizine atin
- mvb-functions.php yi kendinize gore editleyin

buyur hocam ben veriyorum sana. maillist verirsin vermezsin sen bilirsin. maksat isin gorulsun kardesim.

Bu arada hosting'in yoksa ona da yardimci oluruz. hadi kolay gele

Blogsewer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben simdi sana birtane yazayim indirme linki de vereyim.

MeTube INDIR

metube-wordpress-theme.png

WP Youtube Bot
Bedava WP youtube eklentisi surum tamamen bedavadir yalnizca youtubeden veri cekmektedir.

- Kurulumu: Dosyalari gerekli yerlere atın.
- mvb-functions.php ve mvb-getvideos.php yi ana dizine atin
- mvb-functions.php yi kendinize gore editleyin

buyur hocam ben veriyorum sana. maillist verirsin vermezsin sen bilirsin. maksat isin gorulsun kardesim.

Bu arada hosting'in yoksa ona da yardimci oluruz. hadi kolay gele

Sağol themaniac beklentilerimi karşılarsa maillist senindir araştırma devam ediyor Önerebileceği veya tema ve botu ben yaptım karşılığında maillisti ver falan diyen olursa kabul :)

Ekleme:
İlk mesajının bu olması ne kadar şaşırtıcı :)

Ilginç :elcik

T

themaniac

Misafir
senin isin gorulsun de kardesim maillist cokta onemli degil. ne zaman yardim edebilecegim bir konu olursa PM at yeter kardesim.

Blogsewer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu Devam Ediyor Millet Elinde Tema Ve Bot Olana Dolgun Maillist Ve Mail Programı

Gokmens

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ücret karşılığı sitenizi yaparım :) işi yaparım beğenmezseniz ücret ödemezsiniz bu kdr basit :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5