İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Video Teması Yaptırılacaktır.

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam dailymotion gibi zor ama başka türlü yapabilirim

onlineci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainim dailymotion.web.tr oldugu icin ozellikle onun aynısını ıstıyorum baska sekılde dedıgın demo gosterebılırmısın ?

Xlenzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
domainim dailymotion.web.tr oldugu icin ozellikle onun aynısını ıstıyorum baska sekılde dedıgın demo gosterebılırmısın ?

Hocam konu dışı ama siteniz büyürse dailymotion bu domaini elinizden alabilir, bu tarz bir şeye daha önce rastlamıştım dikkatli olun.

onlineci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam konu dışı ama siteniz büyürse dailymotion bu domaini elinizden alabilir, bu tarz bir şeye daha önce rastlamıştım dikkatli olun.

Benim siteyı yukseltmek gibi bir amacım ve niyedim yok siteyi yapsat sistemınde kullanacam o yuzden benım ıcın bısey degısmez zaten vıdeo sıtesı benım ılgı alanım degıl ama genede uyarın ıcın tesekkurler.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
part1 part2 kısımlar olacak mı yoksa clone gibi bişey mi istiyorsunuz. Ayrıca wordpress olur mu ?

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
part1 part2 kısımlar olacak mı yoksa clone gibi bişey mi istiyorsunuz. Ayrıca wordpress olur mu ?

Evet wordpress istiyormuş arkadaş zaten .. hocam şuan elimde demo olamaz ama isterseniz tema yapabilirim . uygun fiyata

onlineci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet wordpress istiyormuş arkadaş zaten .. hocam şuan elimde demo olamaz ama isterseniz tema yapabilirim . uygun fiyata

Wp teması olacaktır. Aynısını yapabılecek arkadaşlardan fıyat alabılırım

Ekleme:

Wordpress olacak tema aynısı olacak

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
bu iş için küçük rakamlı bütce ayırdıysanız kaliteli bir şey beklemeyin ama bütçem iyi derseniz kaliteli bir iş istiyorum derseniz pm atabilirsiniz kolay gelsin.

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tema yapımı için anlaşmaya vardık temanın %95'i bitti bugün teslim edilecektir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5