İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress yardım lütfen

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yeni web sitesi açtım html css anlamadığım için wordpress kurdurdum her şeyi yaptım ama sadece 1 eksiğim kaldı hani ana sayfada yazdığının yazının özetinin altında yazar kategori kaç defa bakılmış ve devamını oku şeriti var onu nasıl bulabilirim googleden bakıyorum ama bulamadım yardımcı olun lütfen

mesela bu resimdeki gibi
3LgYh.jpg

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden karıştı resimdeki gibi eklenti arıyorum ana sayfadaki özetlerin altına

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kod varsa verebilirmisiniz birde nereye atılacak yardımcı olsanız

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki şöyle bişey yapabilirmiyim benim yazar kategori saat kısmı yazının üstünde kalıyor yazının altına alabilirmiyim o kısmı ve nerden alabilirim

Kalemm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Devamını oku için wordpress yazı ekleme kısmında more yazar onu bul.Nereden itibaren devamını oku demesini istiyosan imleç oradayken more'a tıkla.

Kaç kez okundu ise wp sayfa sayaç eklentisidir.Google da bu şekilde arat bulursun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5