İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress yardim lütjen

bloodrain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar kalici baglanti ayarlarindan bjkcenk.com olan sitenin adini besiktastattoo.com olarak degistirdim simdi wordpress admin paneline giremiyorum

adresinden kullanici adimi we sifremi yazip girmeye calistigimda besiktastattoo/dovme/wp-login.php adresine yonleniyor we sitede eskisi gibi acilmiyor
yardim edebilecek bilgi sahibi birisi warsa cewaplarsa sewinirim

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Veritabanına ulaşıp site adresini değiştirmeniz gerekir.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ftp'den değil cpanelden giriş yapacaksınız.

PhpmyAdmin ---> wp_options ---> siteurl

doğru mu değil mi kontrol edin.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Panel plesk. Databases girişi yapmak gerekir. Hosting windows galiba. Bu tür sorunlar windows hostta oluyor. Hostunuzla da görüşün bence çözemezseniz.

bloodrain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasim tesekkurler cewapliyorsunda ben anlamiyorum ki birsey :/ databases a tiklayinca yeni veri tabani ekle diyor

Ugur KAZDAL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Databases yazıyor ordan kurulu veritabanına gel, sonrasında DB WebAdmin 'e tıkla , ardından arkadaşın belirttiği gibi wp_options'dan site url'i değiştir, ayrıca sorunun hostla ilgisi yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5