İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Yardım

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/huseyin1/public_html/bilginipasla.com/wp-content/themes/magazine-basic/functions.php:1138) in /home/huseyin1/public_html/bilginipasla.com/wp-login.php on line 349

ve

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/huseyin1/public_html/bilginipasla.com/wp-content/themes/magazine-basic/functions.php:1138) in /home/huseyin1/public_html/bilginipasla.com/wp-includes/pluggable.php on line 669

Panelime giremiyorum. kullanıcı adı ve şifre girdiğimde böyle bir yazı çıkıyor. Bu gün en son ana sayfada katagorileri gizlemek için bir kod kullandım. Kodu editörden function.php nin içine attım. Onunla ilgisi olabilir mi ?

Panele nasıl gireceğim hakkında yardımınızı bekliyorum.

erkanpolat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefondan giriyorum. msn adresimi eklermisin imzamda kayıtlı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5