İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Yorum grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X

Xman

Misafir
Arkadaşlar başarı ile yürüttüğümüz alexa grubuna ilaveten wordpress blog sahibi arkadaşlar ile bir yorum grubu oluşturmak istiyorum. Grup 20 kişiye kadar olabilir. Gruba katılan her üye gruptaki diğer bloglara üye olarak kendine bir avatar yükleyecek ve her gün tüm bloglara üyelik girişi yaparak 1 adet yorum yazacak. Yorumlar sağol, eline sağlık, süper olmuş gibi uydurma kelimelerden değil, yazıyla ilgili gerçek kelimelerden oluşan bir yorum olacaktır. Böylelikle ince bir seo çalışması yapmış olacağız.

Grup sürekli olarak katılıma açıktır......

1) Xman: www.ebruliyemekler.com
2) fatih atasoy : www.fatihatasoy.com
3) samanpan: http://portal.psikolik.com
4) sncdnc: http://yemektariflerim.us
5) azizarslan: www.mandalinatasarim.com/blog

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
:D çok oluyoruz
add me
depresan.net

• Like
Reactions: Eif

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benn

ben katılırım. yeterki işbirliği olsun... buyur üstat.

KONVEYÖR www.konveyor.tv

Güzel paylaşım aman sağol canım benim bayıldım gibi şeyler yazılmayacaksa eyvallah derim herkese süper yorum atarımda konveyöre kim ne yorum atar işte o ayrı mesele:))

• Like

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Güzel fikir. Alexa'dan daha yaratıcı :p

Hangi blogum için katılacağıma karar verir vermez aranızdayım. Bana boş bir blogluk yer rezerve etmenizi rica ediyorum :)

X

Xman

Misafir
evet 4 kişiyiz şu an sayı 10 olunca başlayalım, gidip boşuna seo yapıcam diye dünyanın parasını harcamayın:) gelin doğal seo yapalım burada :D

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben de katıldım. Başarabileceğime inanıyorum. :)

• Like

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
bende katılabilirim

gelincicekleri.com bu blogerde uygunsa
gelinlikcicekleri.com bu joomla yükledim ama beğenmedim wordpress yüklüyorum yetişirse bunlada katılabilirim

X

Xman

Misafir
bende katılabilirim

gelincicekleri.com bu blogerde uygunsa
gelinlikcicekleri.com bu joomla yükledim ama beğenmedim wordpress yüklüyorum yetişirse bunlada katılabilirim

Wordpress olması lazım, ayrıca 10 kişinin her gün 5 ayrı yorum yapabilmesi için sitelerde en az 300 civarı konu olması lazım yoksa tıkanırız...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Wordpress olması lazım, ayrıca 10 kişinin her gün 5 ayrı yorum yapabilmesi için sitelerde en az 300 civarı konu olması lazım yoksa tıkanırız...

Hmm.. O zaman benim sitem uygun olmayabilir 83 yazı var şuan, günde minimum 1-2 yazı eklenmekte gazetelerin gönderdiği bilgilere göre. Tıkanırsak ben ayrılabilirim gruptan yada şimdiden 10 kişi olursa ben ayrılıyım, sorun olmaz üstadlar :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tüh ya, bizim sunucu bugün down olacak, yorum yapmaya gelemiceksiniz ama ben yorumları eksik bırakmam
yarın geceye kadar kapalıyız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5