İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Yorum grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
sobot ve enkaz dışında tüm sitelere eklenmiştir sobot sitende tema sorunu var sanırım site dağılmış

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ebruli yemekler ,konveyör tv ye yorum bırakmış.bende hemen onun sitesine bıraktım yorumları... eee haydi tüm arkadaşlar burda değilmi,yorumlar nerde?

X

Xman

Misafir
evett arkadaşlar gravatar eklentisi kurulup üye olma blogumda açılmıştır. isteyen avatar yükleyerek yorum bırakabilir.olmazsa e posta adresiniz ya da yorumcu adınız burdakilerden biri olsun kimin yorumladığı anlaşılır.zaten burdanda yorum atacağız. lütfen aman güzel şeyler gibi yorum bırakmayın.site konusu neyse ona uygun cümlelerle yorumlar bırakalım

Hocam benimki bayan sitesi olduğu için girlfriendli falan yorumlar olmazsa sevinirim, o yorumu sildim bilgin olsun.

bende katılmak istiyorum ilk defa böyle birşeye girişiyorum hadi hayırlısı :)

Site adresin nedir?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
sobot yorum kısmına web sitesi kısmını aç, aksi halde eşit şartlarda olmuyoruz.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sobot hariç herkesin yorumunu yaptım.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Üstadlar baştan savma yorum yapmamak için akşam vakit ayırıpta yapıcam, şuan vakit yok malesef, teşekkürler yorum bırakanlara :)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yokki

benim tema editli tema.yorum kısmında websitesi adresi yazma bölümü yok bile.kaldıki ebruli yemekler sitesine üye olup yorum bıraktım.üye olup yorum bırakırkende site adresi yazacak bi yer olmuyor.buna ne demeli o zaman...

X

Xman

Misafir
Sobot sen hariç tüm sitelerde http://www.ebruliyemekler.com şeklinde web sitemi yazarak yorum yaptım ;) Mesela Eif'in benim sitemdeki tüm yorumlarında Eif nickine tıklayarak onun sitesine gidildiğini görebilirsiniz, sanırım sen eklememişsin siteni ilgili alana. Bu arada Eif senin siteye www. girmeme karşın benim siteye bağlantı gitmiyor Xman nickinden...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim sitemin temasında öyle bi alan yok temamı değiştireyim şimdi anlamadımki.... neysee herkesin keyfi bilir... iyi çalışmalar...üye olan yorum bırakabiliyor.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sobot sen hariç tüm sitelerde http://www.ebruliyemekler.com şeklinde web sitemi yazarak yorum yaptım ;) Mesela Eif'in benim sitemdeki tüm yorumlarında Eif nickine tıklayarak onun sitesine gidildiğini görebilirsiniz, sanırım sen eklememişsin siteni ilgili alana. Bu arada Eif senin siteye www. girmeme karşın benim siteye bağlantı gitmiyor Xman nickinden...

Xman bazı yorumlara url girmemişsin, editledim şimdi hepsinde çıkıyor.

Edit sobotun sitesinde deneme yapıyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sobotun sitesinde yaptığım denemeler başarısız. Ancak yorum kısmına direk <a href='http://www.ozde.org' rel='external nofollow' class='url'>ozde.org</a> şeklinde bir link eklenirse kabul ediyor, diğer türlü işe yaramıyor.

Xman başından beri yanlış yaptığımız bir şey daha var.

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
depresan'ın sitesine 3 yorum ekledikten sonra site açılmadı :) konveyor.tv ise tema sorunu var. Yorum hiç yapılmadı. Geri kalan bütün sitelere 5 yorum yaptım.

X

Xman

Misafir
İsteyen linkini eklesin arkadaşlar zaten bunlar direk backlink sayılmaz ama karşılıklı faydası görülebilir, ben kimsenin linkini silmiyorum, madem grup olduk birbirimize faydamız dokunsun.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
temayı gün içinde klasik temaya alıyorum bazen diğer temayı editliyorum.isteyen yorumlarına linkini katabilir klasik temada.yorumlar onaylanacaktır.yalnız ben herkesin sitesine bu gece yorum bırakabileceğim.siteyle başım belada şu an.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yorumlar gelmeye başladı. Teşekkürler.

onur07 5 tane yorum eklemen yeterliydi, bir sürü yorum yapmış :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşar iyi güzelde, yorum yaparken bakın hangi konuya yazdığınıza :)

5 farklı ürün seçeneği var, içinden birisini seçip o ürün için kupon biriktiriliyor yazıda.

Buna yorum olarak çok güzel ürün almam lazım yazınca olmuyor, içinden seçin bari hangisi, editliyorum böyle mesajları kusura bakmayın :)

Not: Akşam yapıcam yorumları, şimdi baştan savma yapmamak için, çıkmam lazım 2.30 gibi çünkü arkadaşlar.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Avatarları bir an önce alın arkadaşlar. Böyle hiç şık olmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5