İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress'de Açılan Konular

D4NTE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress sitemde açtığım konuları başka siteye taşımak istiyorum bu konular hangi klasörde tutuluyor ?

D4NTE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurcaladım biraz buldum. teşekkürler

edit:Veritabanına girip PhpMyAdmin3 ile veritabanını açtım ve wp_posts a gelip hepsini seçip dışa aktar dedim ve dışa aktarılan dosyayı diğer sitemde içe aktar komutu ile seçip gönderdim.

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Veritabanına giriş yapmayı biliyor musun? Eğer biliyorsan veritabanına giriş yap. Giriş yaptıktan sonra tablolarda "wp_posts" adında bir tablo olacak. Bütün yazıların orada mevcuttur. O tabloyu kopyala. Taşıcağın sitenin "wp_posts" tablosuna ekle.

Bir diğer yolda wordpress'ini dışa aktar. Sonra içeriği ekleyeceğin siteye git. "içe aktar" yoluyla bir dene bakalım. (Not: bu yöntemi kullanmadım, hatalar meydana gelebilir)

- - - -Güncellendi - - - - - -

kurcaladım biraz buldum. teşekkürler

Neler yaptığını yazda google aramadan gelenler bilsin sorunlarının nasıl çözüleceğini :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5