İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpresse Adsense Ekleme Yardım

khrmnns

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar,
Wordpress siteme adsense eklemek istiyorum.BUnun için quick adsense yükledim ama sadece yazların içine koyabiliyorum oda istediğim gibi değil hala ana sayfaya reklam koyamadım kodlardan anlamıyorum koyduğum zaman sayfa aşırı şekilde kayıyor byrdan yada teamwieverden yardım edebilecek varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

esocials

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Wordpress siteme adsense eklemek istiyorum.BUnun için quick adsense yükledim ama sadece yazların içine koyabiliyorum oda istediğim gibi değil hala ana sayfaya reklam koyamadım kodlardan anlamıyorum koyduğum zaman sayfa aşırı şekilde kayıyor byrdan yada teamwieverden yardım edebilecek varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Hocam WordPress Yazılarına Adsense Yerleştirme Kodu yazısını okuyun, sanırım sorununuzu çözecektir.

khrmnns

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
olmadı hocam yine kaydı sayfa ve sayfa görüntülenemiyor diyo anca çok küçük reklam koyabiliyorum

ana sayfada göstermek için wordpress'in bileşenleri özelliğini kullanabilirsiniz 2. bir seçenek özel kodlama ile istediğiniz bölümde gösterebilirsiniz.

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense reklamların 1 tane embed kod vardır 1 tanede adsense'nin javascript dosyası. bu javascript dosyayı header.php dosyasına ekledikten sonra tekrar deneyin. eklerken yanlışlık oluyordur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5