İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress'e post atarım diyenler.

izzetarpaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açacağım bir içerik sitesine (wordpress olacak, marez değil) benim vereceğim başka sitelerdeki içeriklerin taşınma işini üstelenecek arkadaş (gerekirse bir kaç kişide olur) arıyorum.

İş tanımı:
Konu başlığı, tag'lar (özellikle yazılmasını isteyeceğim. baştan savma olmayacak şekilde.), *içeriğe ait görsel ve download linkerinin bahsi geçen siteye konu olarak eklenmesi...

*: eğer görselin üzerinde, alındığı sitenin adı yazıyorsa bunun temizlenip eklenmesi lazım.

Bu şekilde işi üstelenebilecek arkadaşların dilerse pm, dilerse konu altına;
şu kadar konu, şu fiyata ve şu zamanda diye belirtilmesini rica edeceğim.

kolay gelsin hepimize.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
İstediğiniz özelliklerden "eğer görselin üzerinde, alındığı sitenin adı yazıyorsa bunun temizlenip eklenmesi lazım." hariç, diğer tüm özellikler bir bot ile yapılabilir ve tahminimce size çok daha uyguna mal olur. Bir de o tarafı araştırın bana kalırsa.

Baba_Yorgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahoo botu verebilirim isterseniz. açıklama kısmında her videoya aynı şeyi yazar ama çok sağlıklı olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5