İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress'in Ciğerini Okuyun

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabah bir wp kurarken (kurdugum sürüm 2.5.1 idi, 2.2.2 de çalıştı) genel bir ayar pencersi ile karşılaştım, karşıma ilk defa çıktı bilmiyorum haberiniz varmıydı ama bu verecegim linkle dbde bulunan tabloların içinde ney oldugunu (db optimize ederken yada cleanoptions ile temizlik yaparken tablolarda neyin nesi oldugunu çözmek zor oluyordu) görebiliyorsunuz ve yapılması gereken ayarları ( thumb. boyutları ayarları meslela) herşeyi tek ekranda görebiliyorsunuz bence bir wp optimize için baya yararlı olacak yönteme benziyor

Şurdaki linki kendi wpnize göre değitirin gelen pencerede ayarlarınızı göreceksiniz
http://www.siteniz.com.tr/wp-admin/options.php?updated=true

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ilk kez gördüm teşekkürler, wp_seo_master_enabled_global - on yazıyor ben bu eklentiyi çok uzun zaman önce kaldırmıştım !

TRCafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
degısık bır olay anlamasamda yenı yenı basladım kolay gelsın :)

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) süpper walla bende ilk defa görüyorum bunu. :) Herşey biraz daha güzel olacak anlaşılan.

SavaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kullanılan eklentilerin, temaların ve genel ayarları gösteren bir sayfaymış :)

Bende ilk kez karşılaşıyorum

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bir eklentiyi kaldırdığınızda onun db de tuttuğu yeri kaldıramazsınız. tabi uninstall seçeneği mevcut değil ise. Bu eklenti sanırım o gereksiz bilgileri silmenize yarıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5