İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

World-Wide-Web nickli arkadaş zengin oldun mu bari?

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site üzerinden sannal.com için yaptığı satış sonrası arkadaşla 10 YTL ye anlaştık bunun karşılığında bir isim al bana takas edelim dedi kabul ettim 2 gün evvel transferi gerçekleşen isim bugün mahkeme kararıyla kapatılmış böyle bir zeka karşısında 10 YTL yi az buluyorum burdan arkadaş adına bir yardım kampanyası başlatıyorum böyle zekalar ziyan olmasın!

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bırak 10 ytl yi ve yapılan terbiyesizliği, başın yanmasın dikkat et

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşeyin logları ve mesajları mevcut isimtescil üzerinden yapılan transferde log halinde mevcut başım yanmaz ama belki uğraştırırlar...

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sannal.com uzun süredir banlıydı.Bir ara sahibi satmaya çalışıp kendisini rezil etmişti.Başkasına satmış o da sana satmış herhalde.Keşke arama yapsaydın forumda.Geçmiş olsun...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
vaybee...insanlar 10ytl için neler yapıyor oldu...acımak bi yana kahroluyorum valla ülkedeki gençleri bu halde görünce :(...keşke banada söyleseydi 20ytl verirdim ben ona...aç gezicene sigara parası olurdu cebinde fakirin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5