İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Worldpay hakkında detaylar

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir kaç gündür süren araştırmalarım sonucu worldpay.com ödeme sistemlerine takıldım
web sitesi çok detaylı. yardım sayfaları, vs..vs..dökümanlar oku oku bitmiyor.
o yüzden forumda " kullanan veya bilgi sahibi " olanlardan pratik ve kısa bilgiler almak istedim.
dün kayıt olmak istedim. 6 aşamalı bir başvuru formu sonunda : 700 dolara yakın bir ödeme çıktı karşıma.
sanırım kullanılacak " sektör kategorisine " göre değişiyor fiyat.
ben mesela " dating" sektörü yazdım. ona göre fiyat verdi kayıt aşamasında.
çünkü " riskli sektör " grubuna giriyor bu tür " üyelik hizmeti " veren siteler.
ben bu parayi oderim. Gozden cikardim yani.
Turkiye secenegi eklenmis gordugum kadariyla. gecen senede bakmistim. o zaman Turkiye yoktu. bu guzel bir gelisme.

bu 700 civari kurulum ucretinden ayri , aylik bir odemede yapiliyor anladigim kadariyla. onada tamam. onuda oderiz.

bir email attim cuma gunu, henuz donmediler geri ( hafta sonundan dolayi sanirim )

- Turkce ara yüzü var mı worldpay'in?
- sorunlar, problemler..vs..oluyormu
- ödeme süreçleri nasıl?

yani kısaca , worldpay hakkında lütfen ne " biliyorsanız " yazın.

Dikkat edin " ne biliyorsanız " dedim:) yani gerçekten biliyorsanuz yazın ki, tahminler, yorumları son aşamaya bırakalım ki işe yarasın başlık:)

comma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuyu ben de merak ediyorum ama hiç cevap veren çıkmamış. Üzerinden 1 ay geçmesine rağmen. Belki siz kullanmaya başlamışsınızdır diye ben de size sorayım. Bir gelişme varsa, "worldpay hakkında lütfen ne " biliyorsanız " yazın."

tarcantr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar wordpay bildiğim kadarıyla internetten alışveriş yapmada müşterilerinizin kredi kartı bilgilerini sizin sitenizdeyken yazmasını sağlayan pos sayfasını sitenize entegre etmenize izin veren tek internet sağlayıcısı paypal ında böyle birşeyi var sanırım paypal pro diye ama onun da amerikada ticari hesabınız olması gerekiyor bildiğim kadarıyla. Wordpay konusunda bildiklerim bunlar yonja da worldpay kullanıyor ama ben ilan sitesi için kullanmak istedim habire yolladıkları cevap sorununuz tam olarak ne size nasıl yardımcı olabiliriz gibi anlamamazlıkdan geldiklerine inandığım cevaplar oluyor eğer daha iyi ingilizce bilen arkadaş varsa beraber inceleyip daha iyi bir araştırma yapabiliriz beraber saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5