İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WorldPress Video sitesi olan..

TRCafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WORDPRESS VIDEO SITESI arıyorum arkadaslar WORLDPRESS VIDEO SITESI olan varsa [email protected] msn yı eklemelerı mumkunmu bir proje dusunuyorum buyuzden worldpress i bılen arkadasların yardımcı olmaları mumkunmu. sımdıden tsk.

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script satış bölümüne bakarsan wordpress için bot satan kişiler var.

TRCafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
myguitar ne botu yaw? worldpress video sıtesı olan varmı sadece bunu arıyorum.. anlıyomusunuz?

Yokmu arkadaslar WP video sitesi olan ve yardım edebılecek olan arkadaslar...???

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
worldpress değil wordpress arkadaşım ayrıca video sitesinden kastın ne yani basit video sitelerimi hertürlü video olan çöp tarzı sitelermi senin aradığın tam olarak ne tasarım mı içerik mi yani var bende bi tane ama tam video sitesi sayılmaz

TRCafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umut kısaca suna Wp dıyelım :) aradıgım su kardes net olarak yazıyım Atıyorum Video güzel sözler oyun vs vs ıcerık eklıcem Wp den anlayan Wp kuracak kısaca anlayan bir arkadas arıyorum veya Wp kurulu video sitesi olupta msn de yardım edebilecek arkadas anladın sanırım.. sitenin adresını yazarsan bakarım.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla kurar sana hazır halde verirdim ama bu iş öle bitmiyor sen bir sürü soru sorucaksın ki bu hafta hocalarda bana bir sürü soru soruyor final haftası yani yoksa sorun değil
pm attım

TRCafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Down EKLEDIM kardes.

maxcod3r @ hotmail . de eklendı..

TRCafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duzce ekledım kardes.

turkuaz pm gonderdım msn adresımı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi