İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp-admin Sorunu

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.Blog sitemin yönetim paneline ulaşmak için siteadı.com/wp-admin yazdığım zaman boş bir sayfayla karşılaşıyorum.Bu sorunu nasıl halledebilirim. Cavabınızı bekliyorum..

cudjex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google wp beyaz sayfa sorunu yaz.Türlü nedenleri var.muhtemelen utf hatasıdır

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Kesin çözümü wordpress dosyalarını tekrar atman. Büyük bir ihtimalle çözülecektir.

soulfather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olmaz kardeşim ama sen önce veri tabanını yedeğini falan al sonra sıfır wordpress dosyalarını indir ve eskilerinin üzerine yaz veya eskilerini sil sıfırdan at sonra kurulum yapar gibi yeniden kur aynı veri tabanı üzerine zaten veri tabanı var oldugu için üstüne kurmaz sindin kendi sifreni ister ve gir.

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
olmaz kardeşim ama sen önce veri tabanını yedeğini falan al sonra sıfır wordpress dosyalarını indir ve eskilerinin üzerine yaz veya eskilerini sil sıfırdan at sonra kurulum yapar gibi yeniden kur aynı veri tabanı üzerine zaten veri tabanı var oldugu için üstüne kurmaz sindin kendi sifreni ister ve gir.

Arkadaşımızın söylediklerini yaparsan sorun olmayacaktır.

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sadece wp-admin klasörünü yeniden atmayı denediniz mi?

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Sorun sadece kullandığım temanın Functions.php dosyasından kaynaklanıyormuş.Temanın functions.php dosyasını yeniden yükledikten sonra sorun ortadan kalktı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5