İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp ailesine katıldım

yemre_61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mrb wp ailesine yeni katıldım daha yeniyim 2 günlük tavsiyeleriniz,tema eklenti önerileriniz daha önce hiç kullanmadım pek de bilgim yok yardımcı olabilecek arkdaşlar mevcut mu?içerik henüz eklemedim tamamlandın mı tanıtacam sitemi

yemre_61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tamam kurcam bıde bana sagda ıkı katogorılı bıde headerde acılır menu olan bı tema lazım beyaz olabılır mevcutmu

yemre_61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
All in One SEO Pack mı All in One SEO Pack Importer ekı tane var admın panelde aradım

w0rm88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada bile bu wordpress hucubesine bot yazip icriginin tümünü cekenler var düsün artik okadar bespara etmez bir sistem , özgün icerik verecegim diye ile senelerce ugras biri bütün basliklarini ve resimlerini ciksin , kullanmayain kardesim su hucune wordpressi

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
konu içlerine link koy alandan ziyade sana faydası olur yazılarının çalınmasının.çok değişik yöntemler de var yazılarının çalınmamasını istiyorsan.

w0rm88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hicbirseyim calinmasin diyorsan yayinlamazssin , o kismi ayri (yayindaki birseyi calan hertürlü calar) , ayrica o botla senin koydugun linkleri otomatik kendi linkine dönüstürür , yani link flan hikaye, benim burada vurgulamak istedigim neden joomla veya diger bir sisteme degilde bu wordpress e bukadar kolay bot yazilip icerigi komple calinabiliyor , bu sistemin kalitesizliginin bir göstergesidir.
Adam gibi is yapmayi becerseler , sokaktan toplama kisiler wordpress e bot yazamaz , ama su anki durumda kesinlikle kullanilabilir bir halde degil , KULLANMAYIN , cünkü 10 sene de ugrasmis olsaniz tüm icerigniizin calinmasi 20 dk bilemedin 1 saat ve hic anlamazssiniz bile böylesi bir sistemdir bu Wordpress

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi