İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp anasayfada istediğimiz post ?

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar wordpress de anasayfada isteğimiz bir sayfayı tek başına gösterme imkanımız var mı ya da gönderilen son postu tek başına gösterme imkanımız ?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla doğru anladımmı bilmiyorum ama sormaya çalıştığın eskiden yollanan bi konunun tekrar ana sayfada olması ise şöle son yolladığın yani şu anda ana sayfanda olan konunun gönderme tarihi ve saatine bak bunu nasıl yapıcam dersen yazıyı düzenlemeye gir sağ tarafta yazması lazım sonra hangi konuyu ana sayfaya taşımak istiyorsan onu bul ve tarih bilgisini en son yolladığın konunun ki gibi yap ama saat bilgiside dakikayı 5 ise 7 yada 9 gibi gir.

ikinci sorunsa ana sayfada sadece bir post göstermek diyorsun galiba oda sırası ile tercihler/okuma ya gir blog sayfaları yazan bi yer var ilk baştaki yer onun seceneklerinden sayıyı 1 yap ve yazı yı işaretle sonrada ayarları kaydet.

ayrıca ana sayfada son gönderdiğin konunun tamamının gözükmesini istiyorsan tercihler/okuma dan tüm metin şıkkını işaretle

umarım yardımcı olmuşumdur eğer sorduğun bu değilse daha detaylı anlat belki yardımcı olabilirim

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişey değil herzaman elimden geldiğince yardım ederim
bende bir haftadır wp kullanıyorum ama baya sevdim

VE7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stick eklentisi kur istediğin başlığı sabitlersin o hep üstte durur

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay ben bu eklentiyi bilmiyordum.yapıştırma elentisi güzel olur bi bakıyım bende öneri için sağol

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5