İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP Blogumda Google Analytics Kodları...

Erdinç Turan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress bloguma Google Analytics'in vermiş olduğu kodu eklemek istiyorum. Lakin kodları hangi .php dosyası içerisine eklemem gerek? Analytics sayfasında ''Aşağıdaki kodu kopyalayın ve izlemek istediğiniz her web sayfasında </head> kapanış etiketinin hemen önüne yapıştırın.'' deniyor ama ben tüm sayfalara tek tek değilde bir tek .php dosyasına ekleyerek tüm sitenin grafiğini görmek istiyorum. Geçen yıl arkadaşım söylemişti ama aradan geçen zamanda unutmuşum :şekil:

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
:D tasarımda her yerde görünen biyere tekrar head aç! Bunu akıl edemedinmi. İlla headın kapanışı olması gerekmez. O sadece googlenin eziklere yol göstermesidir. Asıl mana head etikati içinde olmasıdır. Sidebar.php de görüenn biyere <head> Googlenin vediği kod </head> şeklinde yapıştırırsan googlenin istediğini yapmış olacaksın.

(yardım etmeyecektim ama senin nezlinde yönermelere ölesiye uyan arkadaşlarıda uyarmak istedim)

Erdinç Turan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben senin tema ile uğraştığını sanıyordum :D yoksa parantez içinde yazacaktım Troypc hariç diye. Kolay gelsin :uyku:

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yardımım için hiç önemli değil diyorum Erdinç bey. Teşekküre gerek yok ben teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5