İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp de konuları sadece üyelere göstermek

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar wp de sadece üyelerin görebileceği konu yazılabiliyormu.yazılan konuyu ziyaretciler değilde üye olup giriş yapmış olanlar görücek

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geleneği bozmuyorum ve kendi soruma kendim cevap veriyorum :)

şimdi aşağıdaki linkten eklentimizi indiriyoruz
http://blog.firetree.net/wp-content/plugins/viewlevel20.zip

aslında bu wp 1.5 için yapılmış ama bende 2.1 olmasına rağmen çalıştı.neyse sadece gelelim şimdi bu eklenti dosyasında bir php dosyası ve birde kalsör var ikisinide hostumuzda bulunan wp-content/plunigs klasörüne atıyoruz daha sonra wp nin admin panelinden eklentilerden ViewLevel2 yi etkinlerştiriyoruz buraya kadar herşey kolay zaten sonrasıda kolay sadece üyelerin görmesini istediğiniz yazının başına vl=3 yazın bi satır alta geçin ve yazınızı yazın hepsi bu.

bizzat denedim oldu yapamayan olursa elimden geldiğince yardım ederim

VE7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni gördüm hocam :) category visbility var ondada o kategoriye 1 yazarsın ve olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5