İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wp de tavaşlık sorunu

ssasuke

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Worpress stem cok yavas ve ben bu yavasligin sebebini cozemedim. Bu konuda tecrubesi olan arkadaslar bi yardimci olabilirmi. Site adresini om ile atarim yardimci olacak arkadas varsa.

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
[MENTION=34290]EmiR34[/MENTION]; Dediğin eklentiyi kullandım ben fakat pek fayda göremedim,ama verim alan arkadaşlarımda var.Garip :)
[MENTION=69588]ssasuke[/MENTION]; Hocam w3 total cache indirip kurun ve gzip sıkıştırması yapın,bu sizi bir nebze rahatlatacaktır.

Ha css ve js dosyalarınızı optimize ederseniz daha hızlı sayfalar yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar..

ssasuke

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bora kardesim css ve js leri w3 total ile optimize edebiliyormiyuz. Ben wp fastest cache eklentisini kullanıyorum. O biraz rahatlatti siteyi. Ama hala bi agirlik var

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bora kardesim css ve js leri w3 total ile optimize edebiliyormiyuz. Ben wp fastest cache eklentisini kullanıyorum. O biraz rahatlatti siteyi. Ama hala bi agirlik var

Hayır edemezsiniz hocam,temada köklü düzenlemeler yaparak sitenizin hızını arttırabilirsiniz.Mantık bu.

Googleda bi araştırın,size yol gösterecek birçok kaynak çıkacaktır karşınıza.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
[MENTION=34290]EmiR34[/MENTION]; Dediğin eklentiyi kullandım ben fakat pek fayda göremedim,ama verim alan arkadaşlarımda var.Garip :)

[MENTION=69588]ssasuke[/MENTION]; Hocam w3 total cache indirip kurun ve gzip sıkıştırması yapın,bu sizi bir nebze rahatlatacaktır.

Ha css ve js dosyalarınızı optimize ederseniz daha hızlı sayfalar yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar..

Dostum analiz et siteni hızına bak hızın yeterince düşükse jetpack'da fayda etmez iyi bir temizlik yapmak gerekir ama wordpress üzerinde en iyi eklenti jetpacktır. Tekrar analiz ettiğinde büyük bi fark görürsün oda olmazsa hostingini değiştirmen gerekmekte teman içeriklerin kaldırmayabilir.

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Dostum analiz et siteni hızına bak hızın yeterince düşükse jetpack'da fayda etmez iyi bir temizlik yapmak gerekir ama wordpress üzerinde en iyi eklenti jetpacktır. Tekrar analiz ettiğinde büyük bi fark görürsün oda olmazsa hostingini değiştirmen gerekmekte teman içeriklerin kaldırmayabilir.
Hostinginde buyuk etkisi var. :D

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teknolojig

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum pm at site adını ben neler yapman gerektiğini söylerim analiz edip

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5