İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp den son konuları cekme

asykral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba wp daha dogrusu php üstadlarına bir sorum olacaktı. Mesela Google.Com da Wp kurulu.. ve Demo.Google.com da da farklı konuda bir wp kurulu. İkiside farklı db lerden yayın yapıyo. Ben Google.Com da ki sitemde Demo.Google.com dan son postları istediğim bir yerde gostermek istiyorum. daha doğrusu Linkleri yani Son 10 post veya rastgele (hiç farketmez ) Demo.google.com dan cekip ana dizinde bir yerde bu linkleri nasıl yayınlayabilirim. Demo.Google.com dan son Konular seklinde.. yardımcı olabilecek olan arkadaslara simdiden tesekkur ederim.
Php veya mysql bilgim yok ona göre yazarsanız sevinirim..

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yan bileşenlerde rss ekle var ordan demo.google.com/feed yazıp eklersin sonrada aynı bileşen üzerinde limiti 10 yaparsın tam istedigin gibi olur

asykral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tskler dahi ama mesela bilesen ın eklenebılecegı bir yer değil o nasıl olacak :)

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onun içinde bi kod vardı ama bi türlü bulamadım belki diğer arkadaşlar bulabilir kardeş

SavaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
asy, kozak ben sana mantığını anlatayım sen gerekeni yap :)

Bunu ister cURL ile yapıp sayfanın açılma hızını yavaşlatırsın,

İstersen de, bir php dosyasına demo.siten.com daki kurulu wp nin config bilgilerini (mysql login pass vs.) ekleyip, son 5 veya son 10 konuyu wordpress'in koduyla çağır. Hepsi bu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5