İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP Dizi Botu

delicesine

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kategoriden kategoriye ceken dizi botu satıyorum acık kaynak kodlu istedigin sitede kullanabilirsiniz...
Otomatik etiket giriyor...
title,etiket ve acıklama kısmını istediginiz gibi değiştirebilirsiniz...
Resimleri ister sunucunuza ister link olarak cekin....
kaliteli ve Güncel dizi sitesinden cekiyor videoları

fiyat:25 tl
almak isteyen pm atarak iletisime gecsin...

halilturker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi sitelerden çektiğini pm atar mısınız.Eğer kullanışlı ise alabilirim.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
@delicesine

Yanlış anlama ama 2 gün önce üye olmuşsun şimdi burda bot satıyorsun e ticaretinde yok kim sana neden güvensin

halilturker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen de haklısın.sonuçta diğer arkadaşlarda bana ulaşabilir.elimde birkaç bot vardı ama patladı.sağlam botu olan her arkadaş veya yazabilecek bana ulaşabilir.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Bot bu sonuçta anlamyorsan elinde patlar. tema değiştirirsin özel alan değişir bot bom, botun film çektiğin site tema değiştirir bot bum. bot işi sakat . insan kaynakları kullanın en iyisi

JaMeRoN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pm atan arkadaş varsa ne yazıdğını yada botun nasıl oduğnu bizimle paylaşsın adım gibi eminim kesin piyasadaki back link karşılığı verilen botlardır ilyas bat üstadın paylaştığı botlar vs. :)))

delicesine

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm atan arkadaş varsa ne yazıdğını yada botun nasıl oduğnu bizimle paylaşsın adım gibi eminim kesin piyasadaki back link karşılığı verilen botlardır ilyas bat üstadın paylaştığı botlar vs. :)))
o botlar gibi değil acık kaynak kodlu link felan da kaydetmene gerek yok siteye öyle al istersen 1000 sitede kullan wp olan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5