İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wp Facebook Videoları Açılmıyor ?

Akın Boşnak

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sorunvarpa.png

wp kullanıyorum. facebook videoları çekiyorum bot ile
bu sorun neden ?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Facebook'tan videoları çektiğiniz sayfa Facebook tarafından kapatılmış olabilir.

Edit: Videolar, Internet Explorer'de açılmıyor ama Google Chrome'de açılıyor.

theexcool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alakası yok. Facebook hotlink korumasından dolayı kaynaklanıyor. Google chrome veya firefox ile denerseniz açılır. SSL sertifikası olan sitelerin playerlarını kullanırsanız olur.

Akın Boşnak

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Mp4 leri kendi hostumuza yükleyince açılıyor ama öylede kim uğraşcakki :D o kadar tek tek uğraşsak bot kullanmayız

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Alakası yok. Facebook hotlink korumasından dolayı kaynaklanıyor. Google chrome veya firefox ile denerseniz açılır. SSL sertifikası olan sitelerin playerlarını kullanırsanız olur.

Sorun arkadaşın dediği gibi hotlink korumasından kaynaklanıyor,

Video scripti olarak ChatlakTurk'un Video Scriptini tavsiye ederim, Youtube botuda var ve videoları kolayca ekleyebiliyorsunuz.

li10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar açmayan videolar aşağıda 1 numarada görüldüğü gibi adreslemeyle başlamaktadır. onların yerine 2. deki adresi yapıştırırsanız video açılıyor yani mp4 adresinin en baş tarafındaki 1 numaradaki adresi 2 numaradaki adresle değiştirin çalışır. Şimdilik benim keşfettiğim en iyi yöntem bu bunun dışında olayı çözebilen daha iyi yöntem bulursanız paylaşalım.

1- http://cfs-p5.l3.fbcdn.net/

2- http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash1/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5