İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP Hosting taşıma

theexcool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostingimi ve domainimi domainpozitif.com'dan aldım. Arkadaşımın önerisiyle onun vps'sine geçmeye karar verdim. Hostingime nameserverları yönlendirmesini söyledim. Yönlendirdi o da. Sitemin ftp ve sql yedeğini aldım. Şimdi ne yapmam gerek? Daha önce hiç taşımadım hiçbir bilgim yok. Siteye girmeye çalışınca;

Hmm, isn't loading right now.

The computers that run are having some trouble. Usually this is just a temporary problem, so you might want to try again in a few minutes.

böyle diyor. Arkadaşın verdiği kullanıcı adı ve şifremle yeni ftpme giriş yaptım. Dosyalarımı attım.

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostingimi ve domainimi domainpozitif.com'dan aldım. Arkadaşımın önerisiyle onun vps'sine geçmeye karar verdim. Hostingime nameserverları yönlendirmesini söyledim. Yönlendirdi o da. Sitemin ftp ve sql yedeğini aldım. Şimdi ne yapmam gerek? Daha önce hiç taşımadım hiçbir bilgim yok. Siteye girmeye çalışınca;

Hmm, isn't loading right now.

The computers that run are having some trouble. Usually this is just a temporary problem, so you might want to try again in a few minutes.

böyle diyor. Arkadaşın verdiği kullanıcı adı ve şifremle yeni ftpme giriş yaptım. Dosyalarımı attım.

dosyaları ve sql i yükledikten sonra wp-config.php dosyasını yeni actıgın veritabana göre düzenlemelisin

theexcool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dosyaları ve sql i yükledikten sonra wp-config.php dosyasını yeni actıgın veritabana göre düzenlemelisin

Hocam siteme giremiyorum ki. Open DNS hatası veriyor. Başkalarında giriyor ama. Ben cpanelime bile giremiyor. name server failing falan diyor. Sanırım name serverlar henüz oturmadığından dolayı giremiyorum?

Eltun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam siteme giremiyorum ki. Open DNS hatası veriyor. Başkalarında giriyor ama. Ben cpanelime bile giremiyor. name server failing falan diyor. Sanırım name serverlar henüz oturmadığından dolayı giremiyorum?

Yönlendirme tam gerçekleşmediğinden olabilir. Server ip adresini kullanarak giriş yapabilirsiniz...

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yönlendirme tam olarak gerçekleşmemiş olabilir kimi dns lerde 1 güne kadar degişme oluyor sen ip üzerinden baglanıp düzenlemeleri ayarlayabilirwsin..

theexcool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Dosyalarımı yükledim. Artık yönlendirmenin tamamlanmasını bekliyeceğim. Bir sorun olursa buraya yazarım.

theexcool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Halen siteme girmiyor. domainden giremiyorum ftp'ye falan. cpanele de giremiyorum. VPS ip'den girip dosyalarımı ftp'ye attım. Yaklaşık 48 saat geçti niye hala olmadı? Başına böyle bir şey gelen oldu mu?

Justian0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cpanel ise backup alarak taşıyabilirsin plesk veya başka bi panelse phpmyadmin girip sql yedek alman ve ftp yedeğini alman lazım

theexcool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sağolun, işlem başarıyla sonuçlanmıştır. :)

TurkDizi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ftp dosyalarını hesabına attı isen, mysql database ini doğru taşıdı isen wp-config ayarlarını yaptı isen ve siten 48 saat geçmesine rağmen hala açılmıyorsa domainini yanlış nameserver e yönlendirmişsin demektir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5