İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP için Süper İstatistik eklentisi - Statpress! (Türkçe)

cix33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bir film sitem var ve ekledigim filmlerin izlenme istatistikleri hep aynı kalıyor yardımcı olacak bir arkadaş varmı ?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
hocam bu eklentiyi kullanıyorum halen ama bir süre sonra spiders' ların görünmediğini fark ettim. Yani eskiden spidersların geldgni ve kac tane geldigini istatistik olarak görebiliyordum. Ama uzun zaman önce bu görünüm kayboldu ve hep spiders sayısı 0 olarak gçstermekte. Sizlerde de aynımı bilmiyorum. Hani siteme bot gelmiyor diceksiniz ama google tarafından konularım indeksleniyor hemen yani bu eklentide bazı sorunlar var galiba. Ayrıca veritabanında şişme yapıyor bilindiği üzere ara sıra girip boşaltmak zorunda kalıyorsunuz bildiğiniz üzere bu da ayrı bir sıkıntı tabiki

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bu eklenti gerçekten güzel şuanki değerler

Ziyaretçiler: 96
Sayfa zlenimleri: 312
Örümcekler: 1482

Ancak veritabanında bu eklentiyi arada boşaltmanızda fayda var elbette. Ben genelde haftalık boşaltırım.

An itibari ile yeni istatistiğim :)

Ziyaretçiler: 141
Sayfa zlenimleri: 452
Örümcekler: 1906

Şuan itibari ile

Ziyaretçiler: 248
Sayfa zlenimleri: 807
Örümcekler: 3013

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5