İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP için Süper İstatistik eklentisi - Statpress! (Türkçe)

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Wordpress'im için başka hiçbir istatistik servisini kullanmıyorum. Ne sayyac ne de başka birşey. (reklam yayınlamıyorum o yüzden yetiyor)

Tamamı Türkçe olması + bir avantaj

Statpress'le yaklaşık 1 yıl önce tanıştım. Kendi blogumda olsun diğer sitelerimde olsun hep bu eklentiyi kullanıyorum. Tasarım ve görsel olarak çok iyi, ayrıca "anında" istatistikleri işleme özelliği var. Hitlerinizde kayıp vs. yaşatmaz neyse onu gösterir.

En güncel sürümü indirmeniz için link vermiyorum. Güncel sürümü indirmek için Wordpress Admin panelindeki sağ menüden "Eklentiler" altındaki "Yeni ekle" simgesine tıklayıp aramaya "Statpress" yazmanız yeterlidir.

Ayrıca aşağıdaki şekilde ayrıntılı istatistikleri verir.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

#Anlatım forum.iyinet.com 'a aittir. Kaynak gösteriniz..

PolarXTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mükemmel. Tam aradığım gibi. Teşekkür ederim.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
2 sitemdede kullanıyorum. Birinde farklı grafikli gösteriyor diğerinde farklı grafikli :D Birinde çubuklu diğerinde yuvarlak pastalı.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1 yıldır kullanıyorum yazar bir kaç özellik daha eklese tadından yenmez : )

csfrag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 siteye kurdum. 1 i Türkçe diğeri İngilizce. Türkçe siteye Türkçe yükledi :) İngilizce siteye İngilizce. İngilizce sitemdekini Türkçe nasıl yapabilirim?

Justian0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende kullanıyordum süper sayıyor fakat siteyi kasmasın diye kaldırdım sayyac kullanıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5