İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp post atacak arkadaş aranıyor. (resim)

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
wp siteye resim eklenecektir her başlıkta ortlama 4-5 resim falan (min 100 konu)

Resimleri ben vereceğim, upload edeceği sitenin adresinide ben vereceğim (olmazsa sitenin bir ananına resim dosyalarını upload etmek için bir panel ekliyeceğim)

Dikkat etmesi gerekenler:

1- Başlıklar: Araba resimleri olarak degil sadece "Araba" olarak girilecek (o "resimleri" kelimesi title SEO ile otomatik ekleniyor.
2- En önemlisi girdiği her konuda etiket girecek, kendisi seçebilir yada etiketleride ben ayarlarım .txt olarak kaydederim ve size gönderirim siz açacağınız her konuda benim gönderdiğim dosyadan rasgele bir satır etiket seçip ekelrsiniz...
3- doğru kategoriye resim açmak.

Daha önce wp ye post açmış, referansı olan arkadaşlar konuya msj yazsın. Memmun kalınırsa arkadaş ile tekrar çalışılmaya devam edilecek bakarsınız 100 değil 1000 konu açtırmışım. ;)

profilimde msn var ayrıca msn eklemeden önce konuya cvp yazmalı. cvp yazmıyan arkadaşalr eklemesinler. dikkate alınmayacaktır.

ödemeyi paypal / garanti bank. ile yapabilirim. Tutup işbankası hesabınızı göndermeyin :) ücret iş bitiminde yada iş yarılandığında verilecektir. max 2 günde iş bitmiş olmalıdır. (absürt resim yok) Saygılarla.

EDİT: konu sayısı için tekliflerinizi başlık altında belirtiniz.

cagoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 konu için 20 ytl ye yapabilirim isterseniz PM atın

kopekolduren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istediğiniz gibi 100 konu 10$ fakat bi kaç gün sonra açabilirim

Sebebine gelince 2 arkadaşım var üniversite öğrencisi geçimlerine biraz katkı olsun diye bu işi yapıyorlar . Fakat şu an telefon hatları kesik dolayısıyla internette yok. Telekom grevde olduğu için ilgilenmiyor. Sorun giderilir giderilmez başlarlar

2 Kişi olduğu içinde daha çabuk biter . . .

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatlarda uçmayın arkadaşlar. 7ytl 8ytl gibi fiyatlara bu işi yapan arkadaşlar var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5