İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wp Sistemimde Sorun var Yardımcı oLabilecek Wp uzmanları Yardm Ltfn

acemi`coder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Olayı Şöyle Özetliyim Size. Wp admin panelimden Yazı ya geldiğimde bana Şu Cvp geliyor ; Bu Sayfadaki bir betik meşgül yada artık yanıt vermiyor olabilir.İsterseniz betiği şimdi durdurabilir isterseniz sürecin tamamlanmasını görmek için bekleyebilirsiniz.

Acaba Bu neden olur ? Bilgisi olan varsa aydınlatırsa beni Çok Sevinirim Tşkler İyi Forumlar

Saygılarımla.

X

Xman

Misafir
Son sürüm wp yi indir içinden wp admin klasörünü seç ve anadizine yaniden at eskisinin üstüne yazdır hepsi bu kadar ;)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Çok fazla postun varsa ve sitemap generator kullaniyorsan pluginlerden sitemap generatoru etkinsizleştirip tekrar denermisin.

acemi`coder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam Arkadaşlar Sorunu Çözdüm ' Wp'nin Yedeğini Alıp tekrar sıfırdan kurdum yedeği attım. Tşk ederim bilginiz için Saolun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5