İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wp Site E-Mail Sorunu

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bilen yokmu arkadaslar

Msn üzerinden kullanmak için doğrulamaysa şu şekilde yapacaksınız
Öncelikle https://accountservices.passport.ne...og=10&ver=5.0.7500.0&rn=hC8MPjOo&lc=1055&sl=1 bu adrese girin Evet, e-posta adresim kullanılsın seçin gerekli alanları doldurun Sözleşmeleri gözden geçirin ve imzalayın diye bir seçenek gelecek oraya e-posta adresinizi yazın devam deyin.
En son panelinize onaylama maili gelecek ona tıklayın onaylayın artık msn üzerinden bu adresi kullanabilirsiniz.

Tweaker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğinizi denedim ama panel de maili bulamadım :(

A

a.ışık

Misafir
öncelikle [email protected] adında gerçek ve kullanılabilir bir mail hesabı açmanız lazım,
bunu host'unuz destekliyorsa eğer (bazı hostlar örneğin 600 mb alan + 10 email hesabı gibi..) cpanel'inize girip [email protected] şeklinde bir email accoun'u oluşturmanız lazım. (yaratmak diyemiyorum.. :eek: ) sonra da mail account'unuz oluştuğunda yeni email kutunuza bakıp msn'den gelen mailde linke tıklayarak doğrulayabilirsiniz. :)
Host'unuzun cpanel'inde mail accounts diye yada ona benzer ilgili bir bölüm olması gerekiyor. Kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi