İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP telif hakları ile ilgili

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Selam arkadaşlar.Sitemin footer hissesinde "Benimsite powered by WordPress and Tema Tasarcısının Sitesi" olarak yazıyor. Şuradan Wordpressin adını silerek, Theme powered by Tema Tasarcısının Sitesi gibi yapsam telif hakları ile ilgini sorun çıkmazmı ?(WP tarafından) Yardımınız için önceden teşekkürler!

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hani etik değil diyorlar ama çoğu kişide bu etik olmayan duruma uymuyor... wp tarafından sorun çıkmaz bence binlerce bu şekilde kullanan var...

s.onurocak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişey olmaz merak etme olsa senle beraber baya kişiye olur onlada ugrasamazlar zaten :))

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
linkin footerda bulunma zorunluluğu yok, ama temada olmalı, sadebara linklerinizin arasına ekleyebilirsiniz, copyright a uymamak emeğe saygısızlıktır

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Her ne şekilde olursa olsun tavsiye etmem. Zaten bir satır etmeyen yazı, neden kaldırmak istiyorsunuz ki ?

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Her ne şekilde olursa olsun tavsiye etmem. Zaten bir satır etmeyen yazı, neden kaldırmak istiyorsunuz ki ?

WP-de yapıldığını görünce bazıları siteye normal site gibi diyil, sıradan bir blog gibi bakıyorlar da ondan.Aslında bu fikirden vaz keçdim sayılır. Esas olanı kalite her halde...

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
WP-de yapıldığını görünce bazıları siteye normal site gibi diyil, sıradan bir blog gibi bakıyorlar da ondan.Aslında bu fikirden vaz keçdim sayılır. Esas olanı kalite her halde...

Yani :) Hiç böyle bir şey deneyipte Alexa 'm düştü yaşasın PageRank çıktı diyende yok.
icon10.gif
En başında ziyaretçilerin dikkateni bile çekmiyor esasında dediğiniz gibi kalite önemli. :)

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
ben öyle bişey gördüğüm zaman hemen ihbar ediyorum emeğe haksızlık ve saygısızlık yapılmasın lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5