İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP tema gelistiricileri icin buyuk firsat ! Gelistir, ismini ver %60 pay senin olsun!

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Evet Amac burda benim para kazanmam degil arkadaslar, bu projeye baslamamin sebebpler:

Amac:
WP tema yazarlarinin kendilerini gelistirmeleri, bunu yaparken hem tema sahiplerine fayda saglamasi hemde satilan tema basina %60 kar ile yan gelir saglamasi. Burada asil amac kuazahaber temalarini alanlarin olusturulacak birden fazla farkli versiyonlardan istediklerini alarak kullanabilmeleri, en iyi hizmeti almalari.

Nasil olacak?:
Tema gelistiricilerine KuazaHaber sistemi ucretsiz verilecek.
Yene versiyon icin calismalara baslayacak.
Biten yeni versiyon icin kendi ismi ile satis yapabilecek.
Ornegin: KuazaHaber v.selcuk 1.5
Satilan her sistem icin %60 ucreti kendisi alacak diger kismi bize ayrilacak.
Yapilan gelistirici surumlerinin destegi kendileri tarafindan kendi destek forumumuzda kendileri tarafindan verilecek.

Kimler katilabilecek ?:
Herkes degil..
Daha once tema yapmis olanlar,
Referanslari olanlar
Kendini kanitlamis olanlar

Baslangic seviyesindekilerde olabilir ancak, 2-5 kurus icin neler yapildigini biliyorum. Amacim tamamen sizler ve musterilerin iyiligi icin oldugundan, bu iyi niyetimi suistimal edenlerin bu dunyada kalmayacaklarini hatirlatmak isterim..

AYrica: Her gelistiricinin yaptigi versiyon daha once temaya ucret vererek aan kisiler tarafindan ucretsiz olarak kullanilabilecek, yani guncelleyebilecekler istedikleri versiyonlar. Zaten alan kisiler guncelleme ve destek sozumuz vardir, en iyisi icin calisiyoruz.

Detayli aciklamak gerekirse daha once kuazahaber aliveli versiyonunu alan kisi, diger gelistiricilerin versiyonlarinida istediklerinde kullanabilecek, tabi ayni domain ici gecerli..

GElistiricilere verilecek sistemin demosu: www.makaleci.org
DEstek verilecek forum: http://a.href.tc (yedekleri kurulmadi daha)

Bilgi almak icin bu konuyu yada bu maili kullanabilirsiniz: [email protected]
Ciddi dusunenler icin msn adresi: [email protected]

Yorumlarinizda fena olmaz hani :)

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Projeyi tam anlamadım ya :) 2 kere okudum napılıcak onu çözemedim :)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ben artik ozel tema yapmayacagim, bu yuzden temalari gelistirmek isteyen tema gelistiricilerine ucretsiz kuazahaber sistemini veriyorum, kendileride, gordukleri eksiklikleri yada yeni ozellikleri ekledikce versiyon cikartabilecek ve satabilecek. onceden %60 diyordum ama iyinet icin %70 pay tema gelistiricilerinin olacak..

yakinda bu temanin satis yada gelistirme haklarinida isteyen satabilriim, hala karar asamasinda :)

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu tema satıştamıydı ki? :) Bırak free dağıt herkes kullansın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5