İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP Tema Hatası ( yardım isteği ) azcık acil

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
arkadaşlar uğraşıyorum ama bir türlü anlayamadım nerden olcağını nasıl yapılcağını resime bakarsanız sanırım sorunu anlayabilirsiniz

üstte ve altta yani gösterdiğim bölümde slide resim geçmesi gerekli değilmi?

konu içerisindeki resimleri yansıtmıyormu yoksa extra bir şeymi yapmam gerekiyor ( resimleri ftpye atıp resimlerin y olunu göstermek gibi ) bir türlü resimleri orada gösteremedim

temahatasi.jpg

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
wordpress tema editle'nin altında birşey olması gerekiyor,bu şekilde manşet olan temalarda resimlerin linklerini ve başlıklarını oraya giriyorsun

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
yaptım ben ordan ayarları ''Slide Settingsi Other settings'' ayarlarını diyorsunuz sanırım çıkmıyor ama uğraştım o kadar sanırım bir hata yapıyorum yada eksik

sanırım altta loading olan bölümde resim cıkmıyor sadece konu cıkıyor (yazı olarak) yada ben ayarlıyamadım ama sadece yazı cıkıyor

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Önce temada tanımlı özel alanların isimlerini öğrenmelisiniz. Ardından resim adreslerinizi Özel Alan olarak o isimlerle yazılara eklemeniz gerekmektedir.

Özel alan isimleri temadan temaya farklılık gösterdiği için afaki birşey söylemek doğru olmaz.

T

trgy

Misafir
Tamamen wordpress özel alan ile ilgili bir durum bu. Özel alana ne yazacağını bilmen gerekli. Sonra da sanırım resim linki vereceksin özel alanda.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
yapamadım kapattım o fonksiyonları :( böylede çok kötü oldu

2. ok işareti olan bölümü kapatıncada tema bozuluyor görünmüyor yani

sermat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj yazarken alt kısımlarda özel alanlar diye bölüm var yazı içerisine bilgisayarınızdan attığınız resmin linkini ilgili özel alana ekleyin. Genellikle thumbnailstir. Değilse featured content gallery eklentisinde tanımlı olan özel alan adını girin. sorununuz çözülecektir. Eğer yapamıyorsanız Özel alanlarla ilgili araştırma yapınız. İngilizcesi Custom Fields...

neoxi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o üstteki resimlere sağ tıkladığında adres neresi görünüyor ona dikkat ettinmi. tabiki o çubuktakiler flash görünmüyorsa.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
sağ tıkladığımda kategori url olarak gösteriyor resim olarak değil araştırdım ama bulamadım bir türlü o Özel alanlarada resim linki ekledim yine ana sayfada vermiyor resimleri

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kodlarınızın ekran görüntüsü, kod vs. eklemeden bu şekilde boş yere çözüm aramayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5