İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp tema

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en basiti http://themes.wordpress.net/ dan çift sütünlu bi tema indir yada 3 sütün nasıl istersen sidebar ve index dosyalarındaki kodları incele benim kullandığım bi tema vardı üç tane sidebar dosyası vardı.bunları index sayfasına biri sola biri sağa biride ortaya gelicek şekilde kodlarla yerleştirmişler

kodlar çok basit ben hiç anlamama rağmen kafama göre takılıyorum

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aslında onu bende denedim ama tam istediğim gibi bi tema bulamamıştım şimdi bayağı eklenmiş.dmry deki istatistik eklentisinin kurulması zor mu?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istatistik derken
en çok okunanlar,en hitler i falan diyorsan o sayfa sayac eklentisi
kurulması süper basit kurduktan sonra istediğin istatistik kodunu alıyorsun temanın istediğin yerine ekliyorsun baya basit aratırsan acıklamalı kurulum ve entegrasyonunu bulursun
http://www.dmry.net/wordpress-sayfa-sayac-eklentisi-21

ama oy verme olayını bilmiyordum onada bi bakıyım oda başka bi eklenti olsa gerek

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam çok teşekkürler tamda ben dmry de o sayfayı bulmuştum artı rep:D

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben önceden kullandığım için biliyordum
sevdim bu wordpress i bi arada phpbb ye sarmıştım :)
rep için sağol

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu dmry nin sağ taraf deli bişey onun gibi yapmaya çalışacam çok ayrıntılı istatistik var ya!!!! şu an okunan yazılar falan var...bugün en çok okunanlar falan enterasan bir yapısı var

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde bi tema üzerinde çalışıyorum www.hasanfirtina.com burada sayfanın altında diğer sayfalara geçmek için link bulunmuyor!daha önceki yazıar falan.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu sayfa sayaçtaymış hepsi ya :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5