İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[WP] Word Press Youtube Bot Eklentisi Bedava

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bedava WP youtube eklentisi surum tamamen bedavadir yalnizca youtubeden veri cekmektedir. kuramayan arkadaslara yardimci olurum elimden geldigi kadar..

- Kurulumu: Dosyalari gerekli yerlere atın.
- mvb-functions.php ve mvb-getvideos.php yi ana dizine atin
- mvb-functions.php yi kendinize gore editleyin

Demo: www.zpor.net

RapidShare
RapidShare: 1-Click Webhosting

Kolay gelsin

Cihan KARACA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Kuramadım Kurulum Hakkında Yardımcı Olabilirmisiniz ?

şöyle bir hata alıyorum

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/bilgibook/domains/megack.com/public_html/klip/mvb-getvideos.php(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 18

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/bilgibook/domains/megack.com/public_html/klip/mvb-getvideos.php(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 36
OK! 0 new videos added from 0 feed(s)!

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardes msnni PM atarsan yardimci olmaya calisirim elimden geldigi kadar

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dosyaları gereklı yerlere atı nderken hangı dosya hangı dızıne atılacka yazabılırmısın acaba ?

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dosyaları gereklı yerlere atı nderken hangı dosya hangı dızıne atılacka yazabılırmısın acaba ?

Tabi
SimplePie / mvb-functions.php ve mvb-getvideos.php ana dizine
wp-content un icindekilerden cikan plugins dosyaninda icinde bir dosya var myvideoblog bunuda wp-content/plugins/ in icine atmamiz lazim SQL baglantini mvb-functions.php dosyasindan editleyebilirsin.

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Warning: include(E:\Sites\Single4\bukotezo\webroot\mc/wp-content/plugins/MyVideoBlog) [function.include]: failed to open stream: Permission denied in E:\Sites\Single4\bukotezo\webroot\mc\wp-admin\admin.php on line 65

Warning: include(E:\Sites\Single4\bukotezo\webroot\mc/wp-content/plugins/MyVideoBlog) [function.include]: failed to open stream: Permission denied in E:\Sites\Single4\bukotezo\webroot\mc\wp-admin\admin.php on line 65

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'E:\Sites\Single4\bukotezo\webroot\mc/wp-content/plugins/MyVideoBlog' for inclusion (include_path='.;C:\php5\pear') in E:\Sites\Single4\bukotezo\webroot\mc\wp-admin\admin.php on line 65

Böyle bir hata lıyorum nedendir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Youtube acildigi icin bot faliyyete kuramayan arkadaslara yardimci olurum ayrica farkli bot bot isteyen arkadaslarada yardimci olurum

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hortlattık ama yeni konu açmaya gerek görmedim elinde youtube botu olan paylaşabilir mi acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi