İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wp yazılar ve sayfalar kaybolmadan veritabanı resatlamak

ranger2007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ben yazılar sayfalar ve all in seo eklentisindeki anahtar kelimeler kaybolmadan veritabanı resatlamak yani 0 dan başlatmak istiyorum.Yardımcı olurmusunuz. Bide bir sorum olucak sitenin hiti düşermi bu işlem yapılınca.(düşerse napalım çabalayıp yükseltiriz.)

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne için verileri sıfırlamak istiyosun ? sorunuz tam olarak nedir veri kaybı olmasını istemiyosunuz ama verileri sıfırlamak istiyosunuz. tam olarak sorununuz nedir.

ranger2007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklentilerin ayarlarını sıfırlamakak istiyorum.
Üye giriş kayıtda sorun var.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
üye girişinde aldığınız hata nedir?
tema değiştirip hatanın olup olmadığına baktınız mı?

ranger2007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye editör Giriş yapıyorum ve 404 found diyor.Ama tinede giriş yapıyor ve yan menüye eklenilen veya eklentiler ile eklenilen üye girişi yerinde şifre vs döğru oluyor ama wp-admin e ğeri gönderiyor. Ve filebase diye bir eklenti var onun ayarlarını sıfırlayabiliyormuyuz

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bence hiç kasmayın kendinizi, blogunuz yeni kurulum ise silip tekrar kurabilirsiniz
eğer eski ise, tüm eklentileri etkisizleştirip, yedeklerinizi alıp, wordpressi www.tr.wordpress.org tan indirip update yapabilirsiniz (etkili bir yöntemdir)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi