İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WPACP eklentisini satın, 20tl kazanın!

Cagdas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar WPACP | Wordpress Auto Commenter Plugin isimli wordpress eklentimizin satışına bir süre önce başladık ve gayet güzel şekilde satışlar devam etmekte. Türkçe ve Ingilizce olarak satışlar için 2 farklı alanında en büyüklerden sayılan satış ortaklığı sistemlerine de ürünümüzü koyduk. Aşağıdaki satış ortaklığı sistemlerine üyeliğiniz varsa bu üyeliğinizi kullanarak WPACP ürününü bulabilir ve bannerlar&tanıtım yazılarını kullanarak sitelerinizde veya başka reklam yollarıyla satış yapabilirsiniz.

Ürünün şimdiki fiyatı 55TL ve sizin alacağınız komisyon %50 olacak, tamamiyle güvenli Xticaret.com ve Clickbank.com sistemleriyle ödeme alınacak yani bizimle değil direkt ödemeyi alan şirketle muhattap olacaksınız ve bu da ödeme sıkıntısı yaşamayacağınız anlamına geliyor.

>Xticaret.com bünyesi altında(Türkiye satışları için)
-Clickbank.com bünyesi altında(Tüm Dünya'ya satışlar için) !!! Şuan Clickbank'tan Onay bekliyor birkaç güne aktif olur !!!

ürünün r10 tanıtımına http://www.r10.net/script-satisi/950668-wpacp-google-sitelerinize-bayilacak.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları bu satış ortaklığı başlığından bize sorabilirsiniz

Saygılarımla;
Çağdaş GÜLEÇ
WPACP Kurucusu

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Eklentinin işlevi gayet güzel.Çokta ilgi duyuyor kârda yüksek .
Hâla satıcak adam arıyormusunuz? Eğer arıyorsanız bu işi yapabilirim.

Hocam bu arada 55 'i bölün 100'e 0,5 . 0,5'i de çarpın 50 ile 25 oluyor. Hatanız var %50 alımda 20 değil 25 tl olucak

Cagdas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam Xticaret'in kesintileriyle min. 20tl olarak hesaplanıyor o sebeple öyle söyledim. tabi sonsuza kadar satabilirsiniz herşey otomatik zaten :)

Cagdas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim eklemem birşey ifade etmezki hocam muhattabınız Xticaret şirketi ben değilim :)
böyle güzel bir kolaylık sağlamak istedim satıcılara..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi