İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WpTürkiye Ödüllü Seo Yarışması

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Ödüller :

1. olan siteye 25 ytl nakit para ödülü

2. olan siteye 15 ytl nakit para ödülü

3.olan siteye 10 ytl nakit para ödülü
bu konu geyiğe doğru gider benden demesi

X

Xman

Misafir
Yorumun için teşekkürler, bizim gücümüz ve imkanımız bu kadar, 500 ytl vereceğiz deyipte sonra ortadan kaybolanlardan olmak yerine ödeyebileceğimiz bir rakam belirledik herşeyi başı dürüsltüktür.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Ödülü arttırmanız gerekir yoksa pek katılım olmaz yinede siz bilirsiniz. Sizde haklısınız bütçemiz bukadar diyorsunuz. Hayırlısı olsun

X

Xman

Misafir
Bence Ödülü arttırmanız gerekir yoksa pek katılım olmaz yinede siz bilirsiniz. Sizde haklısınız bütçemiz bukadar diyorsunuz. Hayırlısı olsun

sponsor katılımı olma ihtimali var para ödülüne ek olarak ücretsiz yıllık hosting gibi bir ilave olabilir ancak kesinleştirmeden yazmak istemiyorum sonunda mahcup olmak istemem.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sponsor katılımı olma ihtimali var para ödülüne ek olarak ücretsiz yıllık hosting gibi bir ilave olabilir ancak kesinleştirmeden yazmak istemiyorum sonunda mahcup olmak istemem.

inşallah sponsorlar dogrultusunda ödülde artar ve beklediğiniz katılım gerçekleşir.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu tur yarışmalar arttı haydı hayırlısı :)

L

Leonidas

Misafir
iyi iyi ödül az olsun katılımda az olur. ben ben katılırım kazanırım hiç yoktan 10 ytl iyidir :D. bi domain parası

Bu arada yarışma sloganınız dikkatimi çekti " WpTürkiye Ödüllü Seo Yarışması " . Çok güzel sloganmış :D

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar verilen sponsor desteği sayesinde para ödülü 500 ytl civarına yaklaşmıştır, sponsor olarak destek vermek isteyenler pm atabilirler, saygılarımla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5